Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony termin realizacji zamówienia, który liczymy od:

- chwili potwierdzenia zamówienia (w przypadku płatności przy odbiorze)

- zaksięgowania wpłaty (w przypadku płatności z góry)

- otrzymania potwierdzenia uruchomienia rat (w przypadku płatności ratalnej).

Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów, to liczy się najdłuższy z terminów realizacji.

Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 16:00, jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego.

Jeżeli zamówienie zostanie złożone w sobotę, niedzielę lub inny dzień ustawowo wolny od pracy, jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego.

Statusy dostępności i wysyłki:

wysyłka w: 24 godziny

Towar tak oznaczony mamy w naszym magazynie wysyłkowym, prawdopodobnie zdążymy wysłać go w ciągu 24 godzin (1 dzień roboczy) od chwili przekazania zamówienia do realizacji. Dostępność produktów na magazynie podawana jest dla jednej sztuki. Jeśli zamówienie obejmuje większą liczbę egzemplarzy może się zdarzyć, że nasz zapas się skończy i będziemy musieli część sprowadzić od dostawcy.

wysyłka powyżej 24 godzin

Tego towaru nie mamy w naszym magazynie wysyłkowym - sprowadzamy go z magazynów zewnętrznych lub od stałego dostawcy lub jest to produkt przygotowywany pod zamówienie. Proszę mieć na uwadze, że większość towarów nie jest prefabrykowanych, są przygotowywane w momencie wpłynięcia zamówienia do naszego systemu. Czas realizacji takiego zamówienia raczej nie przekracza 1 dnia roboczego.

dostępność: brak towaru

Towaru nie można w tej chwili zamówić. Nie mają go już nasi dostawcy. Nie możemy jednak obiecać, że ta pozycja ponownie pojawi się w sprzedaży.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Przesyłki dostarczają firmy kurierskie. Czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Dla firm kurierskich jest to zwykle 1-2 dni roboczych.

W przypadku odbioru zamówienia poprzez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym Paczkomacie w ciągu 2 dni roboczych od momentu nadania paczki.

Zamówiony towar można także odebrać w punkcie odbioru osobistego w Poznaniu. O gotowości zamówienia do obioru informujemy mailowo oraz poprzez zmianę statusu zamówienia na "gotowe do odbioru".

 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć